| Beatric333 a întrebat:

Bună, am o problema la care nu m-am ingrijit recent de ea si acum am de suferit pe urma aceesteia, am avut o alergie la mancare acum 2 ani si mi-au aparut bubite pe ten iar eu cum tot nu le-am lasat in pace au ramas semne. gen cictricele dupa acnee, si nu stiu cum sa scap de ele, imi puteti recomanda o crema cicatrizanta care sa functioneze dar sa nu fie foarte scumpa, va multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Marina92 a răspuns:

Incearca Contractubex Gel http://www.efarma.ro/products.php?id=3225