| Schh a întrebat:

Am o problema. Sper sa ma puteti ajuta. Mi-au aparut niste bubite pe fund in urma cu mult timp. Nu am fost la control caci am crezut ca o sa-mi treaca. Am incercat cu crema de galbenele si crema de corp dar nu au disparut. Vreau sa scap de ele cat mai repede. Imi puteti da niste idei? Va rog.

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Eu zic ca ai alergie du-te si consulta ceva doctor ca daca ai alegrie fie iti da injectie fie iti da medicamnete dar du-te cat mai repede