| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, ma doare un muschi de pe spate, dar nu stiu de ce, adica nu ridic greutati, nu sunt incordata, ce pot avea, si cum pot trata sau sa fac sa dispara durerea. Muschiul cupricina e langa coloana, dar nu pe ea, pe spate, in partea dreapta, sub omoplat. Funda. happy help me, imi vine sa plang de durere uneori, ma doare si cand scriu, dar nu foarte tare, si am un fel de dunga pe acel muschi, ma doare putin cam tare, ajutati.ma.FUNDOAICA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bubibubi a răspuns:

Probabil ti s-a intins muschiu, sau ai cazut pe undeva. Daca nu, s-ar putea sa fie doar febra musculara.Nu sunt experta, dar imi dau doar cu parerea.