| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am o durere in spate, in partea dreapta pe langa omoplat si ma doar cand trag aer profund in piept.Ieri am fost la piscina si durerea s-a accentuat, ma doare cand incerc sa imi indrept spatele sau ma aplec dupa ceva uneori cand casc sau tusec(sunt racit) mai tare ma doare. Ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Părerea mea, du-te la un medic specialist in asa ceva. Însănătoşire grabnică.

| Gabbby a răspuns:

Azi m-am simtit mai bine, nu cred ca este nevoie sa ma duc la medic.

| Piratul10 a răspuns (pentru Gabbby):

"Azi mam simțit mai bine, nu cred ca este nevoie sa ma duc la medic"
Citeșteti întrebarea si apoi răspunsul?
Nu trebuie sa iti fie frica sa mergi la doctor, e foarte important sa mergi ca sa descoperi ce
problema ai.
Eu iti sugerez sa te duci la un doctor.
Poate ai prea multă greutate in spate(mergi cu un giozdan/geanta grea?
Pe mine ma duare in spate la rinichi pentru ca giozdanul meu e foarte greu.
Cred ca si grasimea te poate afecta.
Insanatosire grabnica.