| dovex a întrebat:

Am o problema mi-e cam rusine sa va spun...de ceva timp ma ustura sfarcurile, sunt inflamate.Imi este frica sa nu fie ceva grav. Este a 3 a oara cand mi se intampla. Voua vi s-a intamplat, este grav, va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| romancuta02 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la medic, daca lasi netratata aceasta problema ar putea sa se agraveze, si daca unii iti spun ooo pai eu am patit nu-i nimic grav nu crede fiindca organismele difera intre ele. Cu sanii nu ii de jucat.Mergi la doctor (sunt si femei care te pot consulta nu numai barbati).

| Luy98 a răspuns:

Nu e nimic grav.Si mie mi se mai intampla si stiu cat de enervanta poate fi senzatia