| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor am o problema grava imi este si rusine sa va spun dar ce pot face nu am sani deloc si am 16 ani si nici sfarcurile nu-mi ies ce se intampla va rog ajutati-ma cu vreun sfat dau fundita celor care imi pot da un sfat bun:*

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Da, te inteleg! La o adica nu este chiar atat de extra-important sa ai sanii mari. exista o oarecare posibilitate sa fi una dintre fetele care o sa aiba sanii mici. Dar, inca mai au timp sa-ti creasca. Fetele pana la 18 ani se dezvolta. Din moment ce " sanii " nu te dor, ma indoiesc ca este vreo problema medicala. Pentru orice eventualitate vorbeste cu mama ta si ea va stii ce sa-ti spuna. Nu?