| Rela19 a întrebat:

Bună..Am o problema.Pe 7 ianuarie am terminat menstruatia, iar de atunci am eliminari periodice maronii.In ultima perioada am observat ca aceasta are un aspect branzos sau mai bine zis seamana cu nisipul.Mai am cateva zile pana la menstruatie dar eliminarile nici nu s-au terminat inca de data trecuta. Din ce cauza? E ceva grav? Un sfat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident este prezenta o infectie masiva acolo, pentru ca nu-i normal sa ai scurgeri maronii si nici mucus cu aspect branzos.
Mergi la ginecologie de urgenta si fa-ti investigatii medicale.

| LoredanaTM a răspuns:

Iti recomand sa citesti ghidul menstruatiei creat de cei de la chilotis.com