| Corsi a întrebat:

Am o nedumerire. Am slăbit aproximativ 8kg. Mi-au apărut 3 vergeturi pe piciorul stâng în zona gambei și mai jos de genunchi, piciorul este acum mai mic decât era înainte, burta a scăzut puțin dar abea se vede. Am 58kg si pot sa spun ca încă am burta pufoasa, când încordează abdomenul se simte mușchiul bine, dar in partea de jos a abdomenului și când încordez încă se simte grăsimea, pieptul a scăzut, întrebarea mea este, pot spune ca am dat jos grăsime, la brate mușchiul se vede mai bine. Mai ales la antebraț se simte mai tare mușchiul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kiri11 a răspuns:

Este un unt pe care l-am comandat impreuna cu supliementul green cofee, foarte bun pentru vergeturi. Faza este ca nu mai stiu cum se numeste, dar iti pot lasa adresa de unde am comandat: http://slabi.jurnalzilnic.com/sanatate/health-journal-medical/kr/?aid=80242