| AdrianoVV a întrebat:

.am o problema sai spunem asa saptamna trecuta am avut un accident de masina dar nu am patit nimicca doar m-a durut putin pieptu de la centura cum mo tinut la inpact dupa ce mi-a trecut la piept miso dus durerea dupa cap si acum ma doare spatele asa partea aia de deasupra umerilor foarte rau poate fi de la aia si ce pot sa fac raspuns pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Empathizer a răspuns:

Probabil ca e vorba de o contractura dureroasa reactiva. Antiinflamatoarele ajuta. Nu strica sa faci si niste radiografii.