| 1Chris1 a întrebat:

Am o problema. Azi noapte pe la ora 3-4 a inceput sa ma doara in spate in partea dreapta jos destul de tare. Durerea a tinut 15-20 de minute si mi-a trecut. Acum nu ma doare, dar nu stiu ce a cauzat durerea si care ar fi problema.

Ofer funda pentru cel mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Eclipse a răspuns:

Rinichii cel mai probabil. stiu prea bine cum e, mergi la medic.

| 1Chris1 explică (pentru Eclipse):

Ai patit-o si tu? care era problema? ai rezolvat-o?

| SilentDark a răspuns:

Si eu am avut o astfel de durere si s-a dovedit ca era de la rinichi... Sfatul meu este sa mergi la un doctor pentru a face un control.

| 1Chris1 explică (pentru SilentDark):

Ce aveai la rinichi? S-a rezolvat problema?

| Eclipse a răspuns (pentru 1Chris1):

In cazul meu au fost pietre, inca mai am. cateva mici, trebuie sa beau lichid in special, cat de mult, si sa evit cat se poate de mult sucurile cu acid. Cel mai bine mergi la medic, ii explici ce te doare si cum si o sa-ti spuna ce trebuie sa faci.