| AdrianoVV a întrebat:

Buna ieri am avut un accident cu masina nu ieu conduceam si eram trei persoane in masina dar din fericire aveam toti centurile si nu am patit nimica grav dar am avut toti trei o durere la piept dupa ce am iesit din masina si medici de pe ambulanta care neau consultat neau spus ca ieste de la centura cu a fost inpactul puternic si ieri m-a durut toata ziua si azi dimineata mia diparut durerea de piept si acum o am dupa cap si am vb si cu celelalte trei persoane si tot asa o patit si pe iei tot dupa cap i doare acum

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana trece durerea mai sunt vreo 2-3 zile iar daca nu dispar simptomele mergi la medicul de familie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mergeti la spitalul de urgenta sa va faca câte o radiografie, desi acest lucru trebuia facut imediat după accident. Nu pot intelege cum medicii s-au "eliberat" atat de usor...si au considerat cauza încheiată.