| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy am o problema si vreau parerea celor care s-au stiu despre ce e vorbahappy
Cam pe la ora 4, cand m-am intors de la munca a inceput sa ma doara pielea capului.simt durerea doar cand ating zona respectiva.am rugat-o pe sora mea sa se uite dar a spui ca nu am nici o piscatura de viespie, paianjen sau altceva si nici zona nu e rosie sau vanata sau umflata.acum jumatate de ora a inceput sa ma doara pe o portiune mai maresadcred ca e important sa spun ca de dimineata cand m-am trezit am avut o durerea la ceafa.am simtit toata ziua, chiar si acum o presiune in zona gatului si marca ma lasa fara aer.nu am mai patit asta pana acum si chiar imi fac grijisad
Tinand cont ca maine e duminica,deabea luni pot merge la medit...voi ce parere aveti, ce ar putea fi si ce pot face sa imi treaca?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NicoPitic a răspuns:

Cuplacere, da daca e ceva poti sa te duci la o farmacie pote iti pot recomanda ei ceva.
Si nu uita sa dai FUNDITA.
happy

5 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Scuzati greselile...m-am grabit cand am scris si nu am verificat inainte sa postezhappy

| NicoPitic a răspuns:

Luni neaparat trebuie sa te duci la medic de oare ce dupa mine eu cred ca e sinuzita ca si verisoara mea a patit asa si tot asa dintr-o data.
Da nu stiu sigur daca e sinuzita la tine de oarece nu sunt medic.
Sper sa te vindeci.
Si sfatul meu este sa te duci la MEDIC.
Sper ca sfatul meu sa te ajute si sa dai FUNDITA celui mai bun.
happy

| Tinna666 a răspuns (pentru NicoPitic):

Uff,la sinuzita chiar nu m-am gandit...normal ca o sa merg la doctor, dar pana luni/marti ma gandeam ca poate e ceva ce pot face...mersi mult pentru raspuns kiss

| Tinna666 a răspuns (pentru NicoPitic):

Tu chiar vrei fundita aia laughing kiss

| NicoPitic a răspuns:

Ms