| dopmic a întrebat:

Buna am o problema. urechile mele sunt infundate de doua zile deoarece mam racorit in piscina. Va rog daca aveti vreun remediu timiteti. Dau funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cronic a răspuns:

HEy! am patit si eu peste cateva zile o sa inceapa sa te doare pentru. ca apa este blocata acolo si se formeaza clei. Te duci la farmacie si ceri "Coifuri medicinale pentru. urechi" se pun in ureche si le dai foc focul se opreste singur, dar mai bine o intrebi pe farmacista cum se foloseschappy si o sa iti dea si niste picaturi sa le pui in ureche dupa ce ai bagat coifurile. Succes