| DouaPuncteD a întrebat:

Bună seara!
Va cer ajutorul în legătură cu o problema. Acum câteva zile am fost la piscina și am petrecut cam mult timp în apa. Nu mi-am uscat destul de bine urechile iar de atunci nu mai aud cum ar trebui, le simt înfundate, deseori am și câteva dureri. Ce îmi recomandați sa fac? În special cei care au trecut prin asta. Va mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FrateleAndrei a răspuns:

Dă-te cu Audiospray pentru curățarea urechilor.
Dacă nu merge, cel mai bine e să mergi la doctor.