| Adriana294 a întrebat:

Buna de vreo 3 zile am unechile infundate un remediu un sfat ceva va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Buna happy
Mergi la farmacie si cere o sticluta de Inhalant.
Fierbi apa, pui cateva picaturi de inhalant acolo si stai cu capul deasupra apei si inhalezi aburii aceia pana se raceste apa sau cat suporti tu.
O sa observi rezultatele happy

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Uite aici si urmeaza-le sfaturile! http://bio-plafar.info/......eaza-rapid

| FoundYouLover a răspuns:

Daca esti si racit, incearca remediile obisnuite pentru raceala, vor functiona si pentru ureche.