| Baiatulanonim14 a întrebat:

Buna TPU, am o problema cu urechile, le simt înfundate si ma dor, imi curge si clei, am fost la doctor dar mâine imi iau medicamentele, stiti vreun remediu natural pentru că nu mai pot astepta pana mâine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Fiindcă e o inflamație/infecție a urechii. Este nevoie de antibiotice date de medicul specialist orelist.

| Baiatulanonim14 explică (pentru anonim_4396):

Eu am fost la dispensar, o sa iti zic maine ce pastile mi-a dat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai tras curent. La ORL trebuia sa mergi.