| kry_1445 a întrebat:

Am o scurgere alb-galbuie urat mirositoare de ceva timp poate sa imi spuna si mie cineva daca stie ce ar putea fi? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ionela_1761 a răspuns:

Buna kry asa ceva am patit si eu dar am consulta un megic ginecolog.
Rezultatul aveam cistita pe care bine inteles am tratato cam 3 luni.

Sfatul meu este sa vb cu mama ta ca ea este singura care te intelege si te ajuta indiferent de situatie ( chiar daca noi spunem uneori ca nu ne inteleg parintii )si in final curaj si mergi la ginecoloc.

Ati urez un sincer La multi ani si un an nou plin de bucurii sa auzim de bine.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala, posibil luata de la un partener sexual. trebuie sa te vada un ginecolog cat mai repede.

| noktambul a răspuns:

Din ce orificiu ti se scurge chestia aia alb-glbuie urat mirositoare, isteatzo! Poate ca ai diaree! Oricum, lasand shtourile deoparte, fa-ti curaj si consulta un medic, pe net n-o sa gasesti o rezolvare adevarata a problemei tale. Bafta, curaj si sanatate maxima!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sigur e o infectie urata! Nu te autotrata, ca numai o lungesti si agravezi! La 8 dimineata sa fi la medic la usa, pana nu miroase dupa tine! si nu glumesc, stiu cum miroase!
Daca n-ai facut nimic cu nimeni, poate te-ai pus undeva, pe vreun colac de toaleta plin cu "mizerii"! sau ai umblat jos cu mainile nespalate?!

| Anddrea a răspuns:

Poate fii o infectie. Incearca sa te speli cu ceai de musetel. E dezinfectant. Si evita gelurile de dus cu miros puternic.

| Isabellaღ a răspuns:

E de la ciclu...si eu am patit.Nu te ingrijora! Doar trebuie sa fi pe faza cadn iti va veni! Iti doresc multa sanatate!

| LoReDaNa a răspuns:

Pai de unde?

| SoSad a răspuns:

Bună. S-ar putea sa fie o infecţie.
Cel mai bine ar fi să consulţi un ginecolog.
Succes :*

| Seniorithabebi a răspuns:

Se apropie cicluhee hee incepe cu o scurgere alb-galbuie, apoi cu o durere de burta, iar apoi depinde de organism, ori te doare fooooarte tare burta, ori vomiti,... iar apoi iti curge sange! nu uita ca trebuie sa tii minte data exacta cand ti-a venit ciclu ( de ex 28 iunie ) pentru ca iti curge din luna in luna 28 iulie, 28 august ( atunci se spune ca esti pe stop ) ar trebui sa o rogi pe mama ta sa iti arate cum se pune absorbantulhee hee succes happy funda? happy