| BlackScribble a întrebat:

Am racit si ma doare gatul foarte tare si nu mai pot sa vorbesc si sa inghit. Ce as putea sa fac? Am baut ceaiuri si am luat si lucruri mentolate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alexcristi a răspuns:

Un sfat bun e sa mergi la doctor

| Lorena6879 a răspuns:

Cum te simți?

| BlackScribble explică:

@alexcristi am fost la doctor

| seth_8072 a răspuns:

Augmentin sau zinnat 500mg la 6 ore 3-4 zile si iti trece.