| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intarebare si vreau raspunsuri serioase chiar sunt ingrijoarata in zona de jos am de mai mult timp un fel de cosuricare secreta o substanta albicioasa nu stiu gen puroi dar nu e puroi si vine un miros urat si mancarimi.cosurile dispar apoi imi apar altele si tot asa si imi raman si semne si dfoar acolo pe alta parte a corpului nu am nimic am fost la ginecologie dar m-a trimis la dermatologie si nu stiu ce ar putea fi este grav? o sa ma duc si la dermatologie dar imi este un pic rusine pentru ca arata urat si as vrea un sfat din partea voastra fara batjocora va rog frumos
liuyangyan, vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
Ce nota dai intrebarii?
Adauga la favorite
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

3 răspunsuri: | RSS raspunsuri
Ordonare:
ordine cronologica
relevanta
Monnicaa
(12 Mai 2011 22:44 )
Monnicaa a răspuns:
Stai linistita, nu e nimic grav.
Cred ca se apropie acea perioada, menstruatie. whistling blushing
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
(12 Mai 2011 22:59 )
liuyangyan explică:
Nu e menstruatia mersi oricum de raspuns am asa de 2 ani
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
Yng
(13 Mai 2011 13:14 )
Yng a răspuns:
Asta e normal sa o ai de la o anumita varsta. toate femeile au la fel. nu ai motive sa te ingrijorezi!
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Chriistiinex a răspuns:

Buna...inn cazul tau draga mea nu e nimic grav daca nu ti-a venit menstruatia izi va veni cat de curand

| EmyEmilush a răspuns:

Nu te ingrijora.probabil va veni menstruatia.e ceva normal