| Dominicc a întrebat:

Funda

am ceva probleme cu mailu de azi de pe la 1. Mi-a merg pana atunci dar apoi cand dau sa ma uit la mailuri imi apare

We're experiencing some technical difficulties...

We’re sorry, but Yahoo! Mail can't load due to a temporary error. You can try back again shortly, or visit our help pages for ways to troubleshoot the issue.

M-am logat de cateva ori dar degeaba.

Am inteles ca altor persoane le merge.

Pe un alt mail, cu alt id am vazut ca merge. Ce o avea?

A mai patit cineva asa? sau ceva de genu?

Raspunsul tau aici...

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Conţinut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam

1 răspuns RSS raspunsuri
Ordonare:
Cronologica
Dupa relevanta
JυJυ
27 Iulie 2012 18:43
JυJυ a răspuns:
Declară răspunsul câştigător
Si la mine exact asa a aparut. Raspunde
Evalueaza / Raporteaza

Un proiect FreeRoad sustinut de TreeWorks / Publicitate vanduta prin Q2M

Home |
Contact |
Intrebari frecvente |
Ce este |
Termeni si conditii |
Va multumim |
Despre Cookies |
Blog TPU.ro

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E de la ei! Nu este de la tine problema. Incearca sa intri de pe
http://www.m.yahoo.com
va deschide o varianta simplificata de yahoo pentru telefoane mobile.
iti poti citi e/mailurile, ca text, sau chiar in format html. Da click in dreapta sus pe Mail si logheaza-te.