| mihay093 a întrebat:

Salut am o intrebare in legatura cu un laptop, nu stiu daca e bun daca imi merg jocurile astea mai noi.

samsung.rv510

-3 gB RAM

-processor intel celeron t3500

-intel gma4500 mgd

-windows 7home premium
mihay093, vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

Ai un raspuns pentru mihay093?
Intra in contul tau sau creeaza-ti un cont nou pentru a-i raspunde!
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
Ce nota dai intrebarii?
Adauga la favorite

*
1 răspuns: | RSS raspunsuri
*
o Ordonare:
o ordine cronologica
o |
o relevanta
*
alexdarkstar
(21 Februarie 2011 07:46 )
alexdarkstar a răspuns:
Cele mai multe din jocuri merg bagate pe laptop dar mai bine nu deoarece mananc si alea rami...infine merg unele jocuri noi unele nu din cauza ramilor.Iti recomand sa iti bagi jocuri cel mult de pe la inceputul lu 2010 App:uite un site pentru jocuri daca te intereseaza www.idealgame.tk Funda?
Declară răspunsul câştigător
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
Cum poti sa fii senzuala si sa atragi privirile tuturor primavara aceasta?
*

1 răspuns:
| mihay093 explică:

Scz da am pus intrebarea gresit am dat copy paste gresit scuze