| baloane97 a întrebat:

Bună, am si eu o întrebare. Am 14 ani iar sânii mei încă nu s.au dezvoltat cum ar fi normal. Am 82 in piept. Deşi e normal ca vor mai creşte până la 18 ani aş vrea să stiu dacă sunt remedii naturale pentru a. i mai marii. Fundă. Mulţumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreea_9905 a răspuns:

Stai linistita sunt fete care au inceput sa se dezvolte abia pe la 15 - 16 ani, pentru cresterea sanilor este tinctura de marar cate 6 picaturi in paharul cu apa timp de 2 luni pentru rezultate vizibile ...mai asteapta pentru tratamente de marirea sanilor dupa 18 ani cand sanii sau dezvoltat suficient ei cresc repede happy stai linistita mai cauta despre tinctura de marar pe internet si citesti mai multe acolohappy

4 răspunsuri:
| 0vidius a răspuns:

Uite aici o metoda revolutionara pentru sani =)) http://www.apropo.ro/......eo-8776299

| andreea_9905 a răspuns:

Asteapta ca nu ii nimica de rau asta este de dezvolti mai greuhappy

| andreea_9905 a răspuns:

Ovidiu nici chiar asalaughing

| PoisonKiss a răspuns:

Nu stiu sigur... nu cred ca e de rau... si eu am 14 ani in clasa 8 si am fete "plate" cred ca ar mai trebui saastepti