| Maier_Briana_1995 a întrebat:

Bună.
Am o întrebare, jenantă puțin, as vrea cu iubitul meu sa facem dragoste, însă eu sunt virgina și am sânii mici, m-as simți intimidata dacă m-as dezbracata toată și as rămâne cu sânii goi, sigur o sa Spune-ți ca "nu-ți lua tricoul jos" însă știu ca el v-a încerca sa o facă.
Ce as putea sa fac? Nu prea știu.
DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa devii cat se poate de linistita si lipsita de ganduri inutile, fiindca in mod absolut sigur iubitul tau stie cu maxima precizie care este marimea, forma si fermitatea sanilor tai. Pentru a nu mai fi preocupata de acest aspect al corpului tau trebuie sa stii ca marimea sanilor nu vor fi o problema pentru el si in plus multor baieti/barbati le plac fetele cu sanii mititei fiindca se pot juca mai usor cu ei. In indelungata mea activitate sexuala, am avut multe partenere care erau practic "at(z)at(z)ate" cu pieptul plat precum o scandura trasa la rindea. Din moment ce iti este iubit de mai multa vreme, poti fi sigura si/sau convinsa ca in imaginatia lui cu "ochii mintii" te-a vazut nud, de nenumarate ori. big grin

| Maier_Briana_1995 explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc.
Oricum, nu știu cât de "mult" i-ar place lui sânii micuț.
Mă simt parca as avea 13 ani, jur.
Cu sânii micuți, abia in creștere de doi ani.

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Mai fii calma, sanii nu sunt o chestie de care sa te ingrijorezi.
baietilor le plac sanii oricum, mai mici sau mai mari
mie de ex imi plac cei mici, nu mari, ca sunt usor de sarutat si de acoperit big grin
deci, nu iti face griji pentru marimea lor. sunt sigur ca esti foarte sexy si o sa ii placa de tine

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca va fi vreo problema marimea sanilor! Baiataul ala te iubeste asa cum esti, ca de nu-i placea de tine cu sanii tai mici, nici nu era acum cu tine.
Nu te mai complexa, daca vrei sa faci sex cu el, ai doar grija sa puna prezervativul de la inceputul partidei de sex, si la absolut toate partidele de sex, sa nu risti macar o sarcina, sau vreo boala cu transmitere sexuala.

| neutrino a răspuns:

Si femeile cu sanii mici fac sex, iar unele chiar exceleaza in asa ceva. Asadar, curaj, nu te va refuza el!

| LoredanaS19 a răspuns:

Draga mea si eu am aceeasi problema ca tine, am simtit pe pielea mea ceea ce tu simti acum...dar daca iubitul tau te iubeste cu adevarat, sânii nu vor fi o problema pentru el, in plus, multor baieti le plac fetele cu sânii mici caci ii pot,, strânge "mai bine laughing părerea mea este ca trebuie sa fi tu, sa te lasi dusă de val si lasă-l pe el sa te dezbrace pana la ce punct va dori el. Băieţii nu se rezuma doar la sâni, el probabil va fi prea ocupat sa iti mai analizeze mărimea sânilor care repet nu ar trebui sa fie o problema. Lasa-te dusă de val si gandeste- te doar la bine. Multa bafta:*

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Relax... de exemplu mie nu îmi plac la o femeie sânii mari!