| raluca1986 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am dureri de cap insupertabile si stari de voma din ce cauza poate fi? am fost la neurolog si mea spus ca este din cauza de pierdere de memorie si oboseala mea dat un tratament dar ma simp rau de la el nu stiu ce pot sa am astept un raspuns de la dumneavoastra va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Te duci si-i explici starea ta de rau pentru ca pot sa fie reactii adverse la medicamentele prescrise de el. Poti sa mai consulti si alt medic pentru investigatii si confirmarea unui diagnostic.

| DiannaDia a răspuns:

Mergi si la alt medic si vezi ce spune.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,daca va simtiti rau de la acel tratament nu il mai luati, aceste stari sunt de la stres, incercati sa va relaxati, beti ceai de menta sa va mai linisteasca! multa sanatate