| monyk_4207 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare care sunt vitaminele cele mai bune pentru ingrasare, vreau sa ma ingras si vreau sa incep cu pastile pentru ca mancarea nu da rezultate.msss mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mitss a răspuns:

Acceasi problema am si eu.Doctorul a spus ca am ceva de genu" inceput de anemie". Iti recomand un set de analize la medicul specialist.Insa poti lua vitamina C si Supradin[ pentru ca contine magneziu si fier].:*

2 răspunsuri:
| lora_9285 a răspuns:

In general, trebuie sa te orientezi dupa produse care contin toate vitaminele si mineralele. Dar, cand incepi tratamentul sa ai grija la mese, sa le ai de 3 ori pe zi.Pastilele sunt doar un ajutor. Ele nu inlocuiesc mesele. Poti incerca cu, gin-seng impreuna cu laptisor de matca dar tot asa, sa nu lipseasca cele 3 mese. Poti sa cauti un nutritionist si sa stai de vorba cu el.Iti doresc multa sanatate!

| denisa0906 a răspuns:

Uite monykbig grin la mine da rezultate mancarea big grin n`ar sctrik daca ai manca noapte:X
intr-o saptamana sa vezi cum pui :X

:X:X:X:X:X:X:X:X::XX::X :*:*:*:*