| Mdr a întrebat:

Vreau sa iau niste pastile sa ma ingras si mi-e frica ca dupa sa ma ingras prea tare. exista niste pastile de ingrasare care dupa sa nu ma ingras prea taree... Dau fundita :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Daca nu ai ani 18 sau peste nu lua nimic, asteapta sa se termine dezvoltarea corpului tau.

| Mdr explică (pentru BigG):

Asa am sa fac... multumesc pentru sfat happy

| LoveMeForMe a răspuns:

Accepta-te asa cum esti tu.
P.S: Nu ai 18 ani, nu pastile.

| Mdr explică (pentru LoveMeForMe):

Multumesc pentru sfat happy