| mariuspredoi0811 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare!
Cum as putea sa fac sa ma ingras?
Sa mănânc noaptea?
Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lorry1999 a răspuns:

Da, într-adevăr daca vei manca seara tarziu si vei manca mai multe calorii vei vedea ca usor usor vei pune pe tine ceva kg in plus, insa dupa iti va fi greu sa te opresti sa nu te ingrasi continuu. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mai ales ca esti baiat du-te la sala si lucreaza cu greutati si ai o alimentatie bogata in primul rand in proteine.