| AlexiaB a întrebat:

As vrea sa ma ingras si nu prea stiu ce sa mananc.:-s
Ma puteti ajuta...
Sa imi spuneti ce sa mananc si la ce ora?
Multumesc mult.:*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa si inca ceva: mananca foarte multe fructe, in general banane(ingrasa) si lactate, lapte cu cerealelove struck. :*:*:*

8 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Spune-ne ce mananci poate slabim si noilaughing trebuie sa mananci seara pana simti ca nu mai poti dulciuri clatite etc ceva dulce

| Antrax a răspuns:

Macar ce am zis eu e sigur

Cica mesele principale du-te la doctor si ai sa vezi ca nu te ingrasi poate doar 2g mai ales daca faci si sport si nu cred ca vrea sa se ingrase in 7 ani.

| LOADING █████████99% a răspuns:

In primul rand daca vrei sa te mai ingrasi sa nu te gandesti ca asta inseamna sa mananci pana nu mai poti numai mancare nesanatoasa si fast food
trebuie sa ai o alimentatie echilibrata

| AlexiaB explică:

Eu mananc foarte multe dulciuri si nu ma ingras delocstraight face
crying

| AlexiaB explică:

Eu mananc dar nu ma ingras.straight face
Iau doar in greutate dar nu se vede...crying(
Si nu stiu ce sa mai fac.crying

| AlexiaB explică:

Multumesc pentru raspunsurile voastre.>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ingrasi nu inseamna sa te indopi cu mancare nesanatoasa cum zice @Rubbiestraight face, sa te ingrasi mananci 3 mese pe zi (mic dejun pranz si cina la ore exacte in fiecare zi) cu gustari intre mese si ca sa nu se depuna numa intr-un anumit loc (de exemplu pe burta) faci si sporthappy. Cele 3 mese sunt obligatorii!

Bafta la ingrasat!batting eyelashes Sa fi iubita!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rubbie doctorul tau ti-a zis sa manci mancare nesantoasa si dulciuri si sa stai ca trantoru` in pat si sa faci diabet si sa dai in obezitate? Hmmm.thinking ciudat doctor, daca nu sti macar nu te contrazice, si decat sa dai sfatur mega stupide mai bine abtine. te!happy