| alienware a întrebat:

Salut, am 16 ani si vreau sa imi ziceti si mie ce sa mananc sa ma ingras happy ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stryder a răspuns:

Depinde si dupa situatia materiala daca aceasta este pe pozitiv pai cumpara ciocolata mananca in timpul scoli de la chiosc saorma, cipsuri, sucuri, iar mesele multe nu sunt chiar o optiune pe care toti ar alegio. Incearca sa mananci mancaruri cu foarte multe kcal, nu toata mancarea multa te si ingrasa. Succes

10 răspunsuri:
| danteluta a răspuns:

Stai draga linistita, multumeste-te ca nu te chinui sa slabesti;

| alessia_7575 a răspuns:

Oau! sa te ingrasi? pai mananca seara la televizor alune si struguri si nu uita sa mananci paine la fiecare masa si intre mese covrigei.

| alienware explică:

Mentionez ca merg pe bicicleta in fiecare zi aproape, vara la cumparaturi numai cu bicicleta ma duc de 2 -3 ori pe zi cate odata, iarna nu

| alienware explică:

Mai astept raspunsuri dau funda!

| alienware explică:

Ciprusi mananc sahorma si kebab nu pre-a am mai mancat, mai mananc de la kfc (fast food)...

| Andy_2997 a răspuns:

Orice. Mananca cate 4-5 mese pe zi. Eu am 15 ani si de 2 luni mananc orice si am pus 3 kg pe mine luand 4-5 mese pe zi.hee hee

Bafta!>big grin

| JuStKid a răspuns:

Salut! nu esti u baiatu dupa ocazii si youtube cu unitatile modificatelaughing? dormi mult mananca si zi-mi daca tia reusit ca vreau sie u ceva kghappylaughing

| Rallucadela a răspuns:

Mananca neregulat si mult, bineinteles cu paine, dulciuribig grin.

| bogdanel7 a răspuns:

Ai 16 ani si te **** grija cum se comporta Tuaregul pe GPL, nici macar nu ajungi la pedale. Imi pare rau de raspunsul care ti l-am dat, voi "cacarezilor" nu meritati nimic.

| criss_4532 a răspuns:

Mancare fast food si multa paine!