| Ciupiiiiiiii a întrebat:

Am si eu o intrebare.De ce imi tot apar bube pe corp?
Mai ales in zona gatului, pe picioare, si pe spate.ma ustura ingrozitor si ma mananca rau.
Am incercat multe creme recomandate de doctori si nu am rezolvat nimic, incep sa imi apara tot mai des.
Prima data au spus ca e de la animale, o vreme nu am mai avut contact cu animalele si tot imi apar.
De la ce poate fi? pls help.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| p3bogdan a răspuns:

Incerca neaparat un dermatolog...

1 răspuns:
| Gabrielle_3626 a răspuns:

Buna poate ai varicela, si eu am,sad nu este nimic grav da'te cu solutie mentolata si nu te va mai manca asa rau. du'te la un medic pentru a fii consultat/atongue Succes!