| ukuu a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Ma doare foarte tare maseaua.[nu in fiecare zi].Nu m-as duce la dentist ca mi frica.big grin. Ce sa iau sa-mi treaca! Fundaa puppy dog eyes!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Poti lua Ketonal, Piafen sau No-spa. Sunt puternice si eficiente, dar cel mai bine este sa te duci la stomatolog sa-ti rezolvi problema. Prin pastile ascunzi problema.

2 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Ibalgin forte

| crina_1119 a răspuns:

Du-te la farmacie si explica-i farmacistei ce probleme ai iar ea iti va spune exact ce trebuie luat happy. Bafta!