| nicole94 a întrebat:

am si eu o intrebare mai ciudata, dar va rog raspundeti-mi! Ce se intampla cand o persoana ia supradoze de drog si vorbeste atunci cand supradoza e luata, cu o persona normala, spune adevarul sau minte, atunci cand e sub influenta supradozei? FUNDA pentru cel mai clar si mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei are haluncinatii. NU poti considera ca minte, fiindca el poate sa creada in ceea ce zice, dar nimic din ceea ce zice nu poate fi luat de bun. De obicei amesteca adevarul cu iluzii si halucinatii.

| CosmicKarma a răspuns:

Supradoza duce la moarte. Asa ca nu ia nimeni supradoze. Poate baga ceva mai mult in el...dar atat.

| nicole94 explică:

Mai*

| androosk a răspuns:

Hmm iti pot raspunde eu si cred ca .minte.deoarece fiind sub inflentza supradozei. esti ametit ai halucinatzii si nu judeci ceea ce faci sau ce spui straight face...ai ametzeli iar ceea ce ai spus o spui fara a judeca cuvintele ...cred ca ti-am fost de ajutorr=>sperhappy! Funda?

| androosk a răspuns:

Eu cred ca la o SUPRADOZA spui numai prostii vorbind cu aceea persoana fara sa judeci ai ametzeli.sh tot ceea ce spui nu judeci.deci mai pe scurt mintzi funda?

| alexandra87 a răspuns:

Eu spun ca spune adevarul,in caz ca nu ia supradoze mari, pentru ca nu se poate abtine, simte nevoia sa vorbeasca si sa spuna ce gandeste si asta face