| loriilorix a întrebat:

Am si eu o intrebare mai intima.happy
Imi curge un lichid alb transparent si lipicios din vagin, care miroase urat..Imi curge zilnic pe tot parcusul zilei.happyasta se intampla de 2 ani.
Cand menstruatia trece incepe sa ma manance..si mai demult ma si ustura.dar acum numai ustura happysi la ginecolog nu ma duc ca imi este rusine sa ii spun mamei.e ceva grav?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Deci nu imi vine sa cred ca uni cred ca nu e normal adica chiar nu cred ca sunt femei. Ok sa revin la tine este normal adica e o secretie normala mai ales daca esti in primii 2-3 ani de menstuatie, toate patim asta asa ca e nomal asa ca cel mai bine poarta protej-slipuri ca sa nu te incomodeze.

3 răspunsuri:
| HelloKitty20 a răspuns:

Am avut si eu problema ta si mi-am luat inima in dinti si am plecat la medicul ginecolog si mi-a zis ca e perfect normal si ca o sa-mi treaca cand o sa-mi incep viata sexualahappy

| odo89 a răspuns:

Lasa rusinea si intreaba-ti mamica!

| andreeaanda a răspuns:

Da du-te l DOCTOR cat mai repede.nu are de ce sa-ti fie rusine.e greu pna ajungi acolo a dupa nu mai poti da inapoibig grin da pna te duci spalate cu ceai de pelin sau cu bicarbonat de sodiu
la un litru de apa pui o lingurita de biccarbonat