| Anyherciu a întrebat:

Bună..Am si eu o intrebare.Sunt insarcinata in 7 luni si 8 zile.Si de careva zile ma simt un pic rau.Mi s-a lasat burta in jos, bebelusul meu s-a lasat si el in jos.Cateodata ma mai doare burta dar nu mult timp. MA DOARE fix ca la menstruatie.Ma mai inteapa si jos.Ma doare si spatele câteodată.Ce ziceți? Oare am sa nasc mai devreme? Eu nu as vrea sa nasc mai devreme.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Niciunul dintre noi nu-ți poate răspunde cu exactitate la această întrebare. Întreabă medicul de familie sau ginecolog pentru că acele dureri pe care tu le compari cu cele de la menstuație nu ar trebui să le ai.