| Butnariu_Adriana_1997 a întrebat:

Buna,
Am si eu o intrebare, urmeaza sa merg si la doctor dar cer o parere.
In data de 13 si 14 iunie am avut contact sexual neprotejat, ultima menstruatie a fost intre 3-9 iunie atfel in zilele de 13-14 era sansa medie de a ramane insarcinata.
Pe data de 1 iulie trebuia sa imi vina insa mi-a intarziat.
Luni mi-am facut doua teste de sarcina insa au iesit negativ.
Astazi sunt 7 zile de intarziere.
Exista posibilitatea sa fiu insarcinata si sa nu se vada la test?
Mentionez ca n-am mai avut pana acum intarzieri.

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca au iesit negative nu esti. Mai fa un test in alta zi sau mergi la medic daca esti nesigura.