| miky88 a întrebat:

Buna am si eu o problema am o catelusa si-tu face 7 luni si nu stiu ce sa ma mai fac cu ea am fost la doctor si mi-a zis ca are gastrita ii fac tratament acasa de 3 zile dar nu vad nici-un rezultat sa-i fie mai bne...va rog daca se poate un sfat care ati avut probleme de genu asta... poate ma ajutati voi sadsadsad pupici multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BayazidFulgerul a răspuns:

In primul rand :cat timp ti-a zis sa faci tratament? Si sunt multe medicamente care actioneaza mult mai lent si rezultatul se vede abia doar dupa ce termini tratamentul. Si ai grija ce ii dai sa manince! Documenteaza-te pe net ce trebuie sa ii dai sa manince si ce sa nu ...eu nu stiu ce rasa ai deci nu iti pot recomanda un site care sa iti spuna ce probleme ar catelusa ta.