| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. Cam din octombrie mi-a apatur o pata pe spate, maro, si pielea era mai aspra acolo. Am o matusa cosmetician si a spus ca s-ar putea sa fie din cauza ca mam dat intr-un scaun de masaj. Dar nu prea cred, acum mi-au mai aparut inca 3 pete mici, dar pe rand. Ce sa fac ca sa dispara? adica nu ma doare sau alceva. E doar o pata mai inchisa decat culoarea pieli.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dragos9234 a răspuns:

Cel mai probabil este un pecingine sau o ciuperca, am avut si eu tot pe spate o pata si mi-a trecut doar dupa ce m-am dus la medicul de familie care mi-a dat niste unguente si anti micotice.