| kitty_4888 a întrebat:

Am si eu o problema:cand merg mult sau alerg ff mult ma doare partea dreapta... a inceput sa ma doara si piciorul drept dar nu mai ma doare in partea dreapta.credeti ca ar putea fi apendicita? funda pentru cel mai bun raspuns... ajutoooooor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crouch a răspuns:

Ca sa ai apendicita trebuie sa te doara capul, stari de voma, etc. nu doar sa te doara in partea dreapta

1 răspuns:
| Maxchocolate a răspuns:

Daca alergi de performanta cel putin 1 data pe saptamana si te doare in partea dreapta sau in partea stanga cel mai bine e sa tragi aer in piept adanc cu gura deschisa (nu pe nas!) si sa rasuflii la fel de adanc cu buzele inainte si cand te inteapa tare reduci viteza si faceti ce ti-am scris la un nivel mai adancwinking...
Try it!