| anonimusus1 a întrebat:

Am si eu o problema care o am deja de vreo 3-4 saptamanisad. Cam in fiecare zi trebuie sa merg prea des la baie, cam de vreo 3 ori pe zisad, dar nu e diaree dar nici nu pot spune ca e un scaun normal, e ceva intre:-s. Ce credeti ca as putea avea? Stiti ceva tratament pentru asta? Ati patit careva dintre voi la fel? Astept raspunsuri, Multumesc anticipat!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Buna! Normal e din cauza alimentatiei tale...totusi bucurate ca iesi sunt multi care si-ar dori sa mearga de 3 ori la baiehappyIncearca sa consumi lichiede mai mult!