| anonimusus1 a întrebat:

Am si eu o problema care o am deja de vreo 3-4 saptamani.Cam in fiecare zi trebuie sa merg prea des la baie, cam de vreo 3 ori pe zi, dar nu e diaree dar nici nu pot spune ca e un scaun normal, e ceva intre, de fapt e mancarea care am mancat-o dar nu e digerata bine:-s. Ce credeti ca as putea avea? Stiti ceva tratament pentru asta? Ati patit careva dintre voi la fel? Astept raspunsuri, Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Eu zic sa consulti un medic si sa mai lasi toate soiurile de seminte de le plafar! o cunostinta de-a mea a patit astfel si dr i-au pus diagnosticul de digestie accelerata! ca sa nu-ti mai spun ca la ea a fost foarte rau de a stat 1 luna in spital! asa ca mergi la un medic si nu mai amana! se poate agrava! sanatate

| MasterYoda a răspuns:

Incearca cu ceai de menta (simplu, fara zahar/lamaie) si furazolidon...

| anca_1628 a răspuns:

Buna.problema nu este foarte grava.insa nu e de neglijathappy. pentru a reveni la normal mergi la plafar si cumpara seminte de dovleac, floarea-soarelui, in si susan.le gasesti la punguta si nu sunt scumpe.si le pui cate putine din fiecare intr-un pahar de iaurt natural si mananci in fiecare dimineata.sanatate!