| Kira5854 a întrebat:

de cateva zile am arduri de stomac, am incpeut sa mananc mai mult pentru ca timp de 2-3 ore dupa masa, durerile imi dispar. In primele cateva zile am avut diaree iar dupa am fost constipata...ati patit asta? stiti ce ar putea fi sau daca trebuie doar sa schimb alimentatia(in cazul asta, ce alimente trebuie sa evit?)?
P.S:In ultimul timp am fost destul de stresata cu scoala si am avut cateva nopti nedormite( nu pentru ca nu am vrut, dar pur si simplu nu adormeam), am 17 ani, deci varsta nu ar fi problema, astept, va rog raspunsuri serioase.
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iei miere pentru arsurile de stomac.

Răspuns utilizator avertizat