| Mihaellllafhdjfjd a întrebat:

Am si eu o problema cu semnele lasate de cosuri si nu stiu cum sa scap de ele.Îmi puteti spune cum pot scăpa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să foloseşti Contractubex gel - vezi detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.pcfarm.ro/produs/2962/Contractubex-gel

Toate cele bune!

| Mihaellllafhdjfjd explică:

Tu ai folosit aceasta crema?

| bursuc001 a răspuns (pentru Mihaellllafhdjfjd):

Atunci când vrei să răspunzi unui user, TREBUIE să apeşi pe "Raspunde" aflat SUB răspunsul dat de userul respectiv, acolo ţi se va deschide o "casetă" ( de dialog ) în care-i scrii mesajul/răspunsul!

În acest mod, userul respectiv va primi o NOTIFICARE şi va ŞTII că i-ai trimis un răspuns.
În caz contrar, el NU ştie că cineva i-a răspuns la mesaj.

Acum am dat întâmplător peste întrebarea ta ( aceasta ) şi am observat că mi-ai răspuns ( incorect )!

REVENIND la "problema"/întrebarea ta : NU am folosit acest gel.
Deci, n-aş putea să-ţi dau mai multe detalii sad

O zi frumoasă!