| dragutzonutebaga a întrebat:

am si eu o problema daca ii pot spune asa.De ceva timp m-am ingrasat, dar nu am luat in seama, pentru ca arat bine, am putina burtica pe care am tot incercat sa o ascund si am purtat pantaloni mai inalti si nu erau probleme, dar acum a venit vara si nu pot purta pantaloni scurti(eu am fost mereu slaba si cand m-am ingrasat era si normal sa imi apara niste vergeturi care nu se vad, dar le vad eu straight face ) stiu ca pare haios dar ca sa termin frumos peste o saptamana am de facut un dans pentru 1 iunie si trebuie sa port o fusta cat mai scurta si o bluca mulata, si aici apare problema.Trebuie sa slabesc urgent si nu stiu cum, nu sunt idioata stiu ca nu poti sa slabesti asa de repede si de vergeturi scapi sau nu scapi, oricum dureaza foarte mult, dar eu am nevoie urgent si o sa fac tot ce pot pentru a slabi.Rolele ajuta la ceva? Daca mananci mere slabesti mai repede? Lamaia arde grasimea? Ce exercitii as putea face pentru a scapa de burta si vergeturi, daca se poate niste exercitii pe care sa le pot face acasa? Si ce mai pot face in cel mai scurt timp posibil? Va rog daca stiti... AJUTOR!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElectronicSound a răspuns:

Nu mai manca, sau mamanca numai fructe. alerga pein parc cat mai mult si date cu creme speciale pentru vergeturi. le gasesti pe la avon, din astea.

1 răspuns:
| dragutzonutebaga explică:

Nu mai mananc aproape nimic, si fructele chiar imi plac. creme de la avon, ce fel de creme?