Întrebare recomandată | Ionut-Alin_Seicarin_1989 a întrebat:

Buna am si eu o problema si vreau sa ma ajutati. Luna trecuta am intrerupt anticonceptionalele karissa si mi-a venit menstruatia neregulat adica o saptamana da una nu,, timp de o luna de zile mi se intampla asa, nu e posibil sa imi vina menstruatia de 4 ori intr-o luna. Va rog sa imi raspundeti daca sititi ceva in legatura cu problema asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ionut ai facut operatie de schimbare sex?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU ai precizat cât timp ai luat Karissa şi pentru ce ţi-au fost prescrise ( sper că au fost prescrise de medic şi NU le-ai luat aşa din auzite )...

Este posibil să fie o DEREGLARE datorată întreruperii, sau o "problemă" medicală - oricum, TREBUIE neapărat să mergi la GINECOLOG ( mai ales că această situaţie durează de o lună )!