| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt fata dar imi pulseaza muschiul de la mana stanga. Ce pot face sa imi treaca pentru ca nu mai suport. Dau funda. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulik1994 a răspuns:

Incearca sa masezi.sau poate ai stat rau cu mana:* fundita?:*

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu inteleg, 'pulseaza' sau se contracta involuntar? Daca se contracta involuntar poate fi un inceput de spasmofilie? In cazul acesta, vezi cum stai cu calciul si cu tensiunea arteriala.

| Cireașăăă a răspuns:

E normal, tu simti pulsul. Daca nu il mai simti, esti moarta laughing