| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Am 12 ani.Muschiul de la mana dreapta e de 3 ori mai mare decat cel de la mana stanga.Cum pot face ca si muschiul de la mana stanga sa fie la fel de mare ca la mana dreapta?

4 răspunsuri:
| claudiu1994 a răspuns:

Pai ai putea sa iti cumperi o galtera de 3-4 kg si sa faci cu ea cu mana stanga pana creste muschiu la fel ca al dreapta.

| tacanel a răspuns:

M-ai fa-ti laba si cu stanga nu numa cu dreapta

| AlexCOOL60 explică (pentru tacanel):

Sper ca glumesti!laughing

| ady739 a răspuns (pentru AlexCOOL60):

Pai daca al galtera si faci e normal poate faci doar cu mana dreapta daca esti stangaci. Daca faci ar trebui in fiecare seara sau cand faci sa faci de exemplu 50 cu dreapta 50 cu stanga da daca ai muschi la dreapta atunci fa doar cu stanga asa fac si eu.big grin