| Anonim_9251 a întrebat:

Hei.Am o problemacrying. Am nasul cam mare si usor stramb.sad Nu stiu ce sa fac sa numai iasa in evidenta. Vreau si sfaturile voastre si sa`mi spuneti cum sa m amachez etc.Astept raspunsurile voastre.

4 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Pui... sa nu te operezi niciodata nuconteaz cumai nasuculhappysi eu amaceiasproblema dar nu e asa mara. e putin borcanat iti recomand un fond de ten iti mai micsoreaza din volumul nasului adica nu il scoate in evidenta happy sa alegi unu pe placul tau:* succes

| r0xaa a răspuns:

In primul rand nu iti face coada la spate iti iese cel mai rau in evidenta acest defecthappy nu te da cu rujurii rosu sau ceva sa iese in evidenta pentru ca atunci automat cine se uita la buzele tale se uita si la nas din reflex.altceva nu stiu ce sfat sa iti dau pentru ca nu ma confrunt cu aceasta problemahappy bafta:*

| andrews15 a răspuns:

In retsul nasului un rol important il joaca sprancenle si gura, contribuind la imbunatatire aspectului vizual.
pentru nasul lung fonfule de ten mai inchis se va aplica pe varful si aripile nasului, in rest culoarea pielii, iar pentru nasul deviat pe partea deviata, adica cea convexa, sea plica un fond de ten de culoare inchisa, iar pe partea concava, unul de culoare deschisa.Acelasi indicati privind folosirea pudrei.