| dolltears a întrebat:

Bună!
Am tendința să mănânc la mic-dejun bine si sanatos, iar la prânz si in restul zilei o iau complet razna indiferend de ce as face, mananc mult si nesanatos, ori am pofta de dulciuri ori de paine sau fainoase in mod exagerat.
Ce sa fac? Sa nu ma mai gandesc deloc la mancare si sa mananc corect si sanatos? Simt ca ma strofoc gandidu-ma ca nu e bine, si ca ar fi necesar sa mananc sanatos si putin dar mai mult o dau in bara. Vreau macar o luna de zile sa rezist intr-un regim, pentru sanatate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| fumulet a răspuns:

Fã un abonament la sala si petrece cat mai mult timp in aer liber... Sper ca te'am ajut... Daca un consultați medicul sau farmacistului.