| pixbitza a întrebat:

Am un casting important la sfarsitul saptamanii si vreau sa slabesc neaparat 2kg! m-am gandit sa ma infometez daca vreau sa obtin performanta asta rapida. ziua de azi s-a dus, am dat gres cred ca sufar de eating disorder...
ce se mai aude de pastilele superslim? as lua pentru cateva zile. si voi bea ceai verde. alte sugestii "minune".

p. s. am tot incercat sa-mi fac cont pe TPU dar nu inteleg de ce imi da eroare asa ca, vreau sa fiu sigura ca primesc raspunsurile voastre si va las adresa de mail: deea_ghg@yahoo.com

mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Meepo a răspuns:

Raspunsul este NU, IN NICIUN CAZ! Nu sunt medic dar din intamplare cunosc cateva persoane care au achizitionat pastile superslim si intr-o luna de zile starea de sanatate s-a inrautatit. Indiferent de metabolism, efectul acestor pastile inseamna dezechilibru, pe care nu ti-l doresti la varsta asta.
2 zile? Fii serioasa. In cel mai bun caz poti manca mai putin inainte astfel incat sa nu te balonezi. Intr-un timp atat de scurt nicio cura sau pastila nu poate face miracole.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E maspa pentru ca daca slabesti repede 2kg atuncin pui si mai repede 4kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea foarte multa apa (eu am slabit 17 kg in 4 lunii) in orice caz consulta un nutritionist

| Fitnessfree a răspuns:

ESTI GRAS? Vrei sa slabesti? Intra pe skype sau messenger: fitness_free si slabesti garantat prin exercitii.

| olimpic a răspuns:

Nu nu sunt specialista in chestii din astea din astea dar crde-ma nu lua pastile din alea! o sa-ti faca si mai mult rau.