| SelenatorNo1 a întrebat:

Vreau sa slăbesc. Am 1.60 m și 49 kg. As vrea sa slăbesc cam pana la 40-45 kg. Vreau gen o dieta minune. Care sa nu necesite sport și sa nu ma înfometez. Și vreau sa nu dureze mai mult de 2 săptămâni - o lună. Mulțumesc mult!

13 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Pai tu deja esti slaba la aceste masuri. Nu ai de ce sa mai slabesti.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Vrea sa fie leguma sau scheletonlaughing)

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Nu mai rade ma de fata!

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu radeam. doar ca. ar trebui sa se mai ingrase. Sau sa manance niste săpun poate o va ajuta sa slabeasca smug

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Da de ce nu mananci tu? laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Că risc să nu mai fiu sexy B)

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Esti sexy si fara burticalaughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Stiuulaughing)

| NH4OH a răspuns:

Băi, fată, ești perfectă așa cum ești. Nu ești grasă deloc.

| Holy2010 a răspuns:

Si eu vreau luna de pe cer cu stelele si un ponei. E la fel de realizabil ca ce vrei tu.
In primul rand la 1.60 40-45kg inseamna subponderal.
In al doilea rand dieta minune pentru puturosi nu exista. Fara sport si disciplina nu ai cum sa vezi rezultate.
In al treilea rand...Hai sa spunem ca 4 kg intr-o luna e rezonabil dar pana la 40 sunt 9 iar tu nici 4 nu ai cum sa slabesti fara dieta.
Esti evident foarte tanara altfel nu pot sa imi explic intrebarea...

| Nairda777 a răspuns:

La 1,60 si 49 kg e foarte bine. Daca vrei sa fii mai slaba ar trebui sa te mai inalti.
Legat de intrebare, sportul te poate ajuta si mancarea sanatoasa (legume fructe, etc.)
In doua saptamani in mod normal ai putea slabi maxim aproape 2 kg daca iti respecti programul

| SelenatorNo1 explică:

Mulțumesc pentru cei care m-au încurajat și complimentat.